Referencje

Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie i umiejętności potrzebne do realizacji wszelkiego typu zleceń w dziedzinie budownictwa. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów oraz rozwiązań technologicznych.

Solidną jakość naszych usług potwierdza liczne grono zadowolonych klientów, którym zawsze służymy pomocą przy wyborze materiałów, technologi oraz w rozwiązywaniu wszelkich problemów w trakcie budowy inwestycji.

Poza nabytym doświadczeniem na przełomie wielu lat, po wykonaniu wielu zróżnicowanych projektów oraz dogłebnym analizowaniu wielu technologi wykożystywanych w budowe domów wiemy jakie są ich kożyszci, jak zachowają się w po latach użytkowania, czy spełnią swoje wymagania oraz o ich szkodliwości dla domowników.

Dlaczego analizyjemy te wszystkie dane?
Ponieważ inwestor nie zasze wie iż wybrana przez niego technologia nie jest odpowiednia dla jego wymogów i co gorsza może ona szkodzić domownikom narażając ich na przewlekłe choroby!

Oczywiście jak każda poważna firma staramy się podwyższać kwalifikacje naszych pracowników, w tym celu często uczestniczymy w różnych szkoleniach: producentów, materiałów i technologi budowlanych co potwierdzają liczne certyfikaty.

Zapraszamy do współpracy!