O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną z kilkunastoletnim doświadczeniem w tematyce budownictwa,
przekazywaną z ojca na synów.

Działamy na rynku budowlanym już od 1991 roku. Początkowo firma działała wyłącznie na rynku niemieckim, lecz wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w 2010 roku wkroczyliśmy na rynek polski, wdrażając zagraniczne technologie budowy.

Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie i umiejętności potrzebne do realizacji wszelkiego typu zleceń w dziedzinie budownictwa.

Korzystamy ze sprawdzonych materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Spełniamy kryteria wymagane przy inwestycjach realizowanych w ramach zamówień publicznych jak i indywidualnych.

Nasza firma jest dobrze znana na lokalnym rynku w środowisku architektów, projektantów i inwestorów. Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług, solidność, rzetelność i terminowość. W trakcie wykonywania inwestycji zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z projektantami, aby na bieżąco korygować ewentualne błędy projektowe. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy zorganizowani, więc jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt począwszy od domów jednorodzinnych,
kończąc na inwestycjach publicznych.

Świadczymy usługi głównie na terenie województwa śląskiego: w powiecie lublinieckim, tarnogórskim i częstochowskim.
Poza tym obszarem nadal działamy na rynku niemieckim oraz na terenie innych województw.


Zapraszamy do współpracy

FIRMA ART-BUD